JCDecaux Hungary Zrt.

A JCDecaux a világ vezető outdoor média vállalata, világszerte több mint 70 országban folytat üzleti tevékenységet, ezen belül 3700, tízezer főnél nagyobb létszámú lakossággal rendelkező városban van jelen. Kiemelt, forgalmas helyeken található hirdetési felületeivel világszerte 340 millió embert ér el naponta.

Bővülő csapatunkba

Supervisor

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • Budapesti plakátkihelyezések/takarítások ellenőrzése, felügyelete
    • Monitoring igények kiszolgálása
    • Munkaszervezés
    • Takarítási/plakátkihelyezési eszközök és anyagok beszerzése
    • Kimutatások/jegyzőkönyvek készítése
    • Raktárkészlet kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • B kategóriás jogosítvány
    • Számítógép-felhasználói ismeretek
    • Minimum középfokú végzettség

Amit kínálunk:

    • Stabil, nemzetközi vállalati háttér
    • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
    • Kellemes munkahelyi környezet, gyümölcsnap és masszázsfotel
    • Családias, barátságos csapat
    • Autóhasználat munkába járásra és munkavégzésre
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Cafeteria és egészségbiztosítás
    • Céges telefon – korlátlan kerettel

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Műszakvezető
  • Üzleti támogató központok
  • Csoportvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Gubacsi út

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, egészségpénztár, cafeteria

Amennyiben jelentkezni szeretnél a pozícióra, kérünk, hogy mellékeld fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat, valamint jelezd bruttó bérigényedet!