HBO Holding Zrt. (HBO HOLDING ZRT)

Stúdiótechnikus

Főbb feladatok, munkák:

    • Az HBO szolgáltatásaihoz szükséges műszaki berendezések folyamatos üzemének biztosítása
    • Lineáris televíziócsatornák technológiai hátterének ellenőrzése, felmerülő problémák mielőbbi elhárítása
    • Az HBO GO szolgáltatás infrastruktúrájának felügyelete
    • Tartalomgyártó szoftverek és folyamatok műszaki ellenőrzése
    • Az HBO nemzetközi optikai szétosztóhálózatán bekövetkező események kivizsgálása
    • A technológiai egységek folyamatos ellenőrzése felügyeleti rendszereken keresztül, a beérkező riasztások elemzése, beavatkozások elvégzése
    • Kommunikáció a szerződött partnerekkel, hibajegyek és bejelentett karbantartások adminisztrálása
    • Rendszertechnikai fejlesztések kivitelezése kész tervek alapján, kábelezési és szerelési munkák
    • Technikai segítségnyújtás az HBO előfizetői és alkalmazottai számára
    • Hétvégi és éjszakai munkavégzés beosztás alapján 12 órás műszakokban

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Műszaki irányultságú középiskolai végzettség
    • Angol nyelv magabiztos használata írásban és szóban minimum középfokon
    • Precizitás, alapos munkavégzés, elemző készség
    • Magas szintű, az üzleti normáknak megfelelő kommunikációs képesség
    • Monotóniatűrés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Televíziós műszaki munkakörben szerzett tapasztalat
    • Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
    • Előfizetők technikai támogatásban szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető, Karbantartó
  • Telekommunikáció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1026, BUDAPEST RIADÓ 5..

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,cafeteria,nyelvtanulás támogatása

  • CV