Az MVM NET Zrt. a hazai távközlési piac meghatározó szereplőjeként további bővülési stratégiájához kapcsolódóan munkatársat keres az alábbi pozícióba:

STRATÉGIAI SZAKÉRTŐ

Feladatok:

  • Közreműködés a vállalat stratégiájának kialakításában, frissítésében;
  • Rendszeres piacfigyelés és piacelemzés;
  • Menedzsment részére döntéstámogató riportok készítése;
  • Stratégiához kapcsolódó tevékenységek operatív ellátása, tervezés támogatása;
  • Stratégiai projektek előkészítésében való közreműködés;
  • Együttműködés, kapcsolattartás az érintett társterületekkel (műszaki területek, üzletfejlesztés, etc).

Elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú (gazdasági) végzettség,
  • 0-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Magas fokú MS-Office ismeretek (Excel, PowerPoint).

Szükséges kompetenciák:

  • Nyitottság, kezdeményezőkészség,
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Terhelhetőség,
  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság,
  • Rugalmasság, csapatszellem.

Előnyt jelent:

  • Telekommunikációs ágazat ismerete;
  • Tanácsadói tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, lendületes csapat,
  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag,
  • Folyamatos szakmai fejlődés és kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok,
  • Magyarország harmadik legnagyobb árbevételű vállalatcsoportja által biztosított stabil háttér.

Adatkezelési tájékoztatás:

    Jelentkezésével Ön hozzájárul, hogy a profession.hu Kft. toborzási célokból átadja adatait az MVM Csoport részére. A jelentkezés elbírálása érdekében az ehhez szükséges adatokat az MVM Zrt., mint adatkezelő a weboldalán az álláshirdetésekre jelentkezők részére elhelyezett adatkezelési tájékoztatóban foglaltaknak megfelelően kezeli.

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Elemző, Tanácsadó
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha a pozíció felkeltette érdeklődését a “Jelentkezem” gombra kattintva küldje el nekünk magyar nyelvű szakmai önéletrajzát.