Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala

Stratégiai és Pályázati irodavezetői

munkakör betöltésére pályázatot hirdet

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet, cselekvőképesség,
  • egyetemi vagy főiskolai szintű felsőoktatásban szerzett szakképzettség,
  • Európai Uniós projektekhez kapcsolódó pályázati gyakorlat.
  • a 87/2019.(IV.23.) Korm. rendelet 1. sz. melléklete szerinti önéletrajzát;
  • iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok fénymásolatát;
  • motivációs levelét;
  • referencia személy ajánlását;
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt vagy nyilatkozatot arra vonatkozóan, hogy, sikeres pályázat esetén 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványát átadja;
  • vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítésének vállalására vonatkozó nyilatkozatát;
  • adatkezelési nyilatkozatát arról, hogy a pályázat elbírálásában részt vevők a pályázat tartalmát megismerhetik.

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • a hazai pályázati rendszer valamely Közreműködő Szervezeténél vagy Irányító Hatóságánál szerzett gyakorlat – különösen vezetői gyakorlat,
  • valamely megyei jogú város, vagy 20.000 főnél nagyobb település Integrált Városfejlesztési Stratégiájának, Integrált Településfejlesztési Stratégiájának, vagy Integrált Területi Programjának készítésében való részvétel,
  • egyetemi vagy főiskolai szintű közgazdasági és/vagy építő vagy építészmérnöki szakképzettség,
  • magasépítési beruházások kivitelezésével kapcsolatos tapasztalat,
  • általános projektmenedzsment ismeretek és gyakorlat,
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás,

A pályázathoz kérjük, mellékelje:

  • részletes szakmai önéletrajzát (pályázat megvalósítói és/vagy projektmenedzseri tapasztalatok esetén kérjük feltüntetni a jelentősebb projektek pályázati azonosítót és a pontos feladatkört / beosztást)
  • iskolai végzettséget, szakképzettséget, nyelvtudást igazoló okiratok fénymásolatát;
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt;
  • adatkezelési nyilatkozatát arról, hogy a pályázat elbírálásában részt vevők a pályázat tartalmát megismerhetik,
  • referencia személy ajánlását.

Feladata:

  • Stratégiai és Pályázati iroda munkájának koordinálása azirodavezetői feladatok ellátása,
  • Tatabánya MJV Európai Uniós vagy hazai támogatásból megvalósuló projektjeinek előkészítése és megvalósítása,
  • nemzetközi projekt-együttműködések koordinációja,
  • saját forrásból megvalósuló magasépítési és intézményi beruházási feladatok előkészítése, a megvalósítás szervezése, koordinációja, felügyelete.

Illetmény:

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény, Tatabánya Megyei Jogú Város Közgyűlésének a Tatabánya Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala köztisztviselőinek jogállásáról szóló 29/2016.(XI.29.) önkormányzati rendelete és a Tatabánya MJV Polgármesteri Hivatalának Közszolgálati szabályzata alapján kerül megállapításra. Illetményalap 2021.évben 55.200,-Ft. Rugalmas munkarend. Cafetéria juttatás 276.000,- Ft.

A pályázatokat a munkáltatói jogkör gyakorlója bírálja el.

A kinevezés – 6 hónap próbaidő kikötésével – határozatlan időtartamra szól.

A pályázat benyújtásának feltételei

A pályázatot elsősorban elektronikus úton  vagy postai úton, esetleg személyesen egy példányban kérjük eljuttatni az alábbi névre és címre:

dr. Verhóczki Zita jegyző

2800 Tatabánya, Fő tér 6.

Az e-mail tárgyába, ill. a borítékra kérjük, írja rá:

Pályázat Stratégiai és Pályázati irodavezető munkakörre.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. március 26.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. március 30.

Az állás betölthető: az elbírálást követően azonnal.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Pályázatírás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tatabánya