Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk és 170 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

STRATÉGIAI BESZERZŐ

(Budapest XIII. kerület)

A Te feladataid:

  • Kapcsolattartás a stratégiai külföldi, valamint belföldi beszállítókkal
  • Ártárgyalások előkészítése és lebonyolítása
  • Beszerzési árak alakulásának monitorozása, a kondíciók felülvizsgálata
  • Beszállítók beszerzési volumenének figyelemmel kísérése
  • Termékek eladási volumenének és árrésének figyelemmel kísérése
  • Javaslattétel új termékcsoportok bevezetésére
  • Termékek értékesítési támogatása
  • Beszállítók teljesítményének értékelése

Amit Tőled elvárunk:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat beszerzési területen
  • Erős, tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Külföldi kiküldetések vállalása / utazásra való hajlandóság
  • Rendszerben való gondolkodás, stratégiai látásmód
  • Lendületes, proaktív személyiség

Előny:

  • Német nyelvtudás

Amit Neked kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Innovatív környezetben és modern eszközökkel való munkavégzés
  • Hosszú távú perspektíva egy sikeres magyar nagyvállalatnál
  • Fejlődési lehetőség belső képzések által

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Projektmenedzsment
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1139 Budapest XIII. Frangepán u.55-57.

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!

Pályázatod (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölésével) a Jelentkezem gombra kattintva töltheted fel adatbázisunkba.