KNORR-BREMSE Hungária Kft.
A jövő biztonsága – biztos jövő! A Knorr-Bremse Rail Systems Budapest hazánkban és a világon is vezető szerepet tölt be a vasúti fékrendszerek területén. A mi fékünket használja a körúti villamos és a csúcstechnológiás japán Shinkansen nagysebességű vasút is. Kiemelkedünk a magyarországi gépipari vállalatok közül azzal, hogy nálunk a teljes gyártási folyamat megtalálható, a fejlesztéstől a szoftveres vezérlésen át a megvalósításig. Ehhez lelkes és fejlődni vágyó munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Stratégiai beszerző

Feladatok:

  • Stratégiai beszerzőként új kollégánk fő feladata az aktív részvétel a meghatározott termékcsoportok beszerzési folyamataiban.
  • Emellett hozzá fog tartozni meglévő, beszerzett tételekre vonatkozó megtakarítási, költségracionalizálási, transzfer projektek indítása és kivitelezése.
  • A pozíció betöltéséhez fontos, hogy jól kommunikálj, mert beszállítók kiválasztása, értékelése, új beszállítók bevezetése is a Te felelősséged lesz termékcsoport stratégia alapján.
  • Jelentkezz hozzánk, ha fontosak számodra a jól működő folyamatok és ha innovatív megoldásokat szeretnél megvalósítani. Mi nyitottak vagyunk új beszállítási, logisztikai modellek bevezetésére.
  • Ezeken a feladatokon kívül számítunk részvételedre a beszállító fejlesztésben és együttműködésedre a Commodity managerekkel a stratégia kialakításában.

Elvárások:

  • Jelentkezz hozzánk, ha felsőfokú műszaki és/vagy gazdasági végzettséggel és minimum 3 éves releváns beszerzői tapasztalattal rendelkezel
  • Ha jó kommunikációs készséggel rendelkezel, és van tapasztalatod beszállítókkal való tárgyalásban
  • A pozíció betöltéséhez fontos a projekt szemlélet, valamint az önálló, problémaorientált gondolkodásmód.
  • Erősen érdeklődsz a műszaki dolgok iránt: forgácsolt vagy öntött, kovácsolt termékek ismerete
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásodat napi szinten lehetőséged lesz használni nálunk

Amit ajánlunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Cafeteria, 13. havi fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő és bővülő vállalat
  • Nemzetközi és modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1238 Budapest, Helsinki út 105.

Jelentkezzen még ma! Regisztráljon pár lépésben megújult karrierportálunkon, töltse fel önéletrajzát és adja le jelentkezését! Kérjük, kattintson a jelentkezés gombra.