Stratégiai beszerző – indirekt területre

    Szeretnél egy egyedülálló cégnél, komplex beszerzési projektekért felelni?  Szívesen dolgoznál különleges környezetben, változatos kampányok és rendezvények beszerzésén? A Budapest Airport beszerzési osztályán most lehetőséged van rá, hogy elejétől a végéig menedzseld a rád bízott beszerzési projekteket, egy olyan helyen ahol eközben több mint 14 millió utas fordul meg egy évben!

    Ilyenek vagyunk mi
    A Budapest Airport Magyarország legnagyobb nemzetközi repülőterét üzemelteti, ami a több mint 1500 hektáros terület és a különböző szolgáltatások fejlesztését is magába foglalja.
    2018-ban az utasforgalom átlépte a 14 milliós álomhatárt, azaz egy év alatt csaknem másfélszer annyi ember fordult meg a Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren, mint amennyi Magyarország lakossága. A következő néhány év látványos és izgalmas fejlesztések időszaka lesz a cég életében, hiszen a Cargo City projekt mellett többek között egy új terminál épületet és három új utasmólót is tervezünk.
    Ha nálunk dolgozol, aktív részese lehetsz ennek a növekedésnek egy egyedülálló helyszínen. Nyitott, nemzetközi munkahelyi légkört és sokszínű, összetartó, izgalmas csapatot találsz nálunk, ahol mindannyian elkötelezettek vagyunk a minőség és a fejlődés mellett.

Feladatok:

  • elsősorban marketing – offline és online - szakághoz kapcsolódó kategóriák (beleértve tárgyalások, elekt-ronikus licitek, szerződéskötések) kezelése,
  • rendezvények, promóciós kampányok, PR tanácsadás, online média aktivitások, piackutatás, pénzügyi szolgáltatások stb. pályáztatása,
  • a rábízott kategóriákon belül a beszállítók és szerződések menedzselése, proaktív hozzáállás a beszállítói kör bővítéséhez, fejlesztéséhez - részvétel hazai és nemzetközi beszállítók előminősítésében és értékelé-sében,
  • aktív használata a BUD e-beszerzési felületének és az SAP-nak.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • minimum 2 éves releváns tapasztalat – nemzetközi környezetben szerzett előny,
  • érvényes B kategóriás jogosítvány,
  • legalább középfokú, aktív angolnyelv-tudás,
  • több feladat, projekt kezelése egyszerre,
  • SAP, e-beszerzési rendszer ismerete előny.

Amit kínálunk:

  • egyedi munkakörnyezet, dinamikusan fejlődő vállalat,
  • kihívást jelentő, változatos feladatok,
  • elhivatott, segítőkész kollégák, jó csapat, nyitott munkahelyi légkör,
  • modern IT rendszerek.

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Projektmanager
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XVIII. kerület

Így tudsz jelentkezni

Ha úgy érzed motiváltan és hozzáértően tudnád végezni a felsorolt feladatokat és szeretnél részese lenni egy különleges és dinamikusan fejlődő cég életének, küldd el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Budapest Airport Zrt.

Budapest Airport – Magasan a legjobb