ÉRDEKLŐDNE?

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a „Jelentkezem” gombon keresztül.

Stratégiai beszerző

Leendő kollégánk feladatai:

  • Új beszállító-jelöltek kutatása a kelet- és közép-európai országokban „A” és „B” kategóriás anyagokra
  • Beszállító és beszállító-jelöltek helyszíni auditálása és kiértékelése
  • Új beszállító-jelöltek első minta - vizsgálatainak lefolytatása
  • Új termékek bevezetésének nyomon követése és aktív közreműködés a gyártásba vételig
  • Keretszerződések és ármegállapodások előkészítése és a tárgyalások lefolytatása egészen a döntéshozatalig
  • Megrendelések készítése és lebonyolítása
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Készletszintek elemzése, árprognózis készítése
  • Költségcsökkentési javaslatok előterjesztése, azok megvalósítása
  • Hatáskörébe tartozó anyagok beszerzése, azokkal való gazdálkodás
  • Elfekvő készlet feltárása, értékesítése, selejtezése
  • Javaslattétel és megoldások kidolgozása a hatékonyabb beszerzési munka érdekében
  • Információ és adatszolgáltatás az anyaggazdálkodási részlegnek, a társszervezeteknek és az ügyvezetés felé
  • Kapcsolattartás a már meglévő és leendő beszállítókkal
  • Szállítók kiértékelése
  • Beszerzési vezető helyettesítése

Az állás betöltéséhez tartozó elvárások:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Minimum 3-4 éves, termelő vállalatnál, beszerzésben szerzett tapasztalat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély

Előnyként értékeljük:

  • Német nyelvtudást

Amit kínálunk:

  • 13. havi juttatás
  • Cafeteria
  • Rugalmas munkaidő
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Szakmai fejlődési lehetőség