Agilis STRATÉGIAI BESZERZŐT keresünk a csapatunkba!

Ha a csapatunk tagja szeretnél lenni, legyen:

  • felsőfokú építészmérnök, építőmérnök és/vagy közgazdász végzettséged
  • legalább 3-5 éves tapasztalatod a stratégiai beszerzésben
  • kiváló kommunikációs készséged – írásban és szóban is
  • magas szintű MS Office felhasználói ismereted (Excel kiemelten)
  • B kategóriás jogosítványod, vezetési gyakorlatod
  • határozott, önálló, megbízható személyiséged
  • innovatív és proaktív gondolkodásmódod
  • jellemző Rád a felelősségvállalás
  • projektszemléleted

Stratégiai beszerzőként ezek lesznek a feladataid:

  • kiemelt témák versenyeztetések
  • komplexebb beszerzések megvalósítása
  • ártárgyalások lebonyolítása
  • kapcsolattartás a beszállítókkal, alvállalkozókkal
  • állandó kapcsolattartás az igénylő területtel
  • stratégiai fontosságú keretszerződések, keret-megállapodások megkötése
  • szerződések előkészítése, megkötése, regisztrálása, követése
  • aktív részvétel a beszerzési igazgatósághoz tartozó folyamatok, szabályzatok, szerződésminták kialakításában, javításában
  • piac monitorozása, új beszállítók felkutatása
  • meglévő szállítói portfolió felülvizsgálata
  • beszállítói auditokban való részvétel
  • beszállítók előminősítése és értékelése
  • folyamatos riportálás, adminisztráció

Előnyt jelent, ha van:

  • építőipari piaci ismereted (akár vevői, akár eladói oldalon)
  • aktív angol nyelvtudásod írásban és szóban

Ezt nyújtjuk a beszerzőinknek:

  • határozatlan idejű szerződést
  • versenyképes fizetést és prémiumot
  • egészségbiztosítási csomagot
  • folyamatos szakmai fejlődést
  • és egy biztos, stabil munkahelyet ajánlunk

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budaörs