Denso Gyártó Magyarország Kft.
Munkatársat keresünk

Stratégiai beszerző

pozícióba.
A DENSO Corporation 1949-ben a Toyota-csoportból kiválva alakult meg Japánban.
A cégcsoport több mint 5000 főt foglalkoztató magyarországi vállalata autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozik. Termékei között találhatóak különböző rendszervezérlő egységek, illetve a közös nyomócsöves rendszer elemei.

Főbb feladatok, munkák:

  • Szériaalkatrészek beszerzési folyamatainak működtetése az osztályos és vállalati célokkal összhangban. Beszállítók felkutatása / kiválasztása meghatározott kritériumok alapján.
  • Új projektek bevezetésével kapcsolatos beszerzési teendők ellátása.
  • Árajánlatkérés, kiértékelés, javaslattétel a beszállító kiválasztására.
  • Ármegállapodás, ártárgyalás lebonyolítása szerződéskötés.
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal.
  • Beszállítók értékelése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angolnyelv- tudás szóban és írásban egyaránt.
  • Ms Office felhasználói szintű ismerete.
  • Jó kommunikációs képesség, magabiztosság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Műszaki végzettség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Cafeteria
  • Féléves bónusz
  • Munkatárs ajánlási rendszer
  • Hiányzásmentességi jutalom
  • Munkába járás támogatása
  • Szakmai és nyelvi továbbképzés lehetősége
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes csapat

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Szakmai tréningek, Nyelvtanulás támogatása

Munkavégzés helye:

8000 Székesfehérvár, Holland fasor 14.

Jelentkezéseket angol és magyar nyelvű önéletrajz csatolásával várjuk.