Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
TRINITY INTERNATIONAL COMMUNICATIONS KFT
  • Integrált kommunikációs ügynökségünk motivált és ötletekkel teli stratégát keres.

  • Stratéga

    Főbb feladatok, munkák:

      • Hosszú távú integrált kommunikációs stratégiák tervezése
      • Rövid távú kommunikációs kampányok tervezése
      • Stratégiai tervek prezentálása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Felsőfokú végzettség
      • Min. 3 éves releváns szakmai tapasztalat kommunikáció és/vagy marketing és/vagy kapcsolódó területen
      • Integrált szemlélet
      • Piaci kommunikációs trendek, eszközök ismerete
      • Taktikai/stratégiai gondolkodás
      • Prezentációs készség
      • Proaktív, lelkes, kísérletező, ösztönzi a kihívás
      • Angol nyelvtudás

    Amit kínálunk:

      • Versenyképes bérezés, fizetésen felüli juttatások (bónusz, cafeteria)
      • Biztos háttér, hosszútávú munkalehetőség
      • Hazai és nemzetközi ügyfelek
      • Kreativitás és szakmai kihívások
      • Tanulási és fejlődési lehetőség
      • Modern, kellemes munkakörnyezet
      • Fergeteges csapat

    Állás, munka területe(i):

    • Marketing, Média, PR
    • Márka- és Termékmenedzser
    • Marketing, Média, PR vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1037, BUDAPEST KISCELLI u. 104.

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,cafeteria,szakmai tréningek

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, jelentkezésed fizetési igény megjelölésével a következő csatolmányokkal várjuk:

    • Fényképes szakmai önéletrajz
    • Referencia kampányok és/vagy kreatív portfolio és/vagy kutatások

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Stratéga
    • Hirdető cég: TRINITY INTERNATIONAL COMMUNICATIONS KFT
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: III. kerület
    • Feladatok: Hosszú távú integrált kommunikációs stratégiák tervezéseRövid távú kommunikációs kampányok tervezéseStratégiai tervek prezentálása
    • Elvárások: Felsőfokú végzettségMin. 3 éves releváns szakmai tapasztalat kommunikáció és/vagy marketing és/vagy kapcsolódó területenIntegrált szemléletPiaci kommunikációs trendek, eszközök ismereteTaktikai/stratégiai gondolkodásPrezentációs készségProaktív, lelkes, kísérletező, ösztönzi a kihívásAngol nyelvtudás
    • Elvárt végzettség: Főiskola
    • Elvárt nyelvismeret: Angol
    • Egyéb juttatások: éves bónusz / mozgóbér mobiltelefon cafeteria szakmai tréningek
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
    • Feladás dátuma: 2018-02-15