Az s.Oliver Europa egyik vezető divatmárkája, mely 1969 óta van jelen a nemzetközi divatpiacon.

Csatlakozz hozzánk

Store manager (Üzletvezető)

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    - az üzlet operatív irányítása, a kereskedelmi célok elérése érdekében ( adminisztráció, KPI mutatók elemzése, riportok, akciótervek készítése, leltár, áruátvétel),

    -aktív részvétel az árukészlet megrendelésében, árukihelyezésben,

    -a napi/ heti munkafolyamatok megszervezése, a feladatok delegálása, számonkérése,

    -a csapat motiválása, betanítása, irányítása,

    -kapcsolattartás a márka területi vezetőjével,

    -a vásárlókiszolgálás biztosítása az üzletben, a csapat tagjaként példamutató, aktív részvétel az értékesítésben,

Az álláshoz tartozó elvárások:

    -több éves kereskedelmi, üzletvezetői tapasztalat hasonló pozícióban, lehetőség szerint a divatipartban,

    -kiemelkedő vevő- és eredmény orientáltság, stratégiai gondolkodásmód,

    -kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,

    -legalább középfokú, szóban és írásban is magabiztos angol nyelvtudás,

    -felhasználói szintű számítógépes ismeret,

    -jogosítvány,

    -legalább középfokú végzettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    -SAP ismeret,

    -nemzetközi divatmárka üzletében szerzett tapasztalat,

    -szakirányú végzettség,

    -német nyelvtudás

Amit kínálunk:

    -biztos munkahely egy nemzetközi divatcégnél,

    -kellemes munkakörnyezet,

    -folyamatos fejlődési lehetőség,

    -trainingeken való részvétel,

    -fiatalos, jó hangulatú csapat,

    -versenyképes fizetés, bonusz rendszer,

    -kedvezményes vásárlási lehetőség,

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, szakmai tréningek

Kérjük csatolja magyar és angol nyelvű önéletrajzát a jelentkezéssel egyidejűleg, illetve adja meg fizetési igényét.