Cégünk exkluzív divatmárkák képviselője a magyar, szlovák és cseh piacon. Célunk, hogy vásárlóinkat inspiráljuk, kényeztessük, kellő energiával töltsük fel, önbizalmat adjunk.

Tesszük mindezt 3 országban, 8 márkával már több, mint 100 üzletben. Magyarországon 1999 óta tevékenykedünk, jelenleg a GANT, La Martina és Karl Lagerfeld márkák szerelmeseinek kedvezve.

Store Manager - Üzletvezető

Főbb feladataid:

    Szeretnénk neked megmutatni a retailben lévő valamennyi munkafolyamatot:
    • Így betekintést nyerhetsz az árukészlet átvételébe és az eladásra történő előkészítésbe is
    • Részt vehetsz az üzlet belső arculatának kialakításában és megtapasztalhatod ennek hatását az eladásokra
    • Kipróbálhatod, milyen csapatban dolgozni a közös célok elérésének érdekében
    • Aktív részese lehetsz az üzlet sikerességének növelésében
    • Részt vehetsz a szezonális árukészlet kiválasztásában és megrendelésében

Rád van szükségünk, ha:

    • Érdekel a divat és a stílus
    • Meg szeretnéd ismerni a retail világát
    • Szívesen beszélgetsz a vásárlókkal, hogy személyre szabottan tudj ajánlani
    • Szeretsz csapatban dolgozni
    • Van legalább 1 éves gyakorlatod a ruházati eladásban
    • Rendelkezel vezetői tapasztalattal és kompetenciákkal
    • Középiskolai végzettséggel rendelkezel
    • Alapfokon kezeled az  Excel, Word, Outlook programokat

Amire neked van szükséged:

    • Figyelemreméltó, teljesen bejelentett fizetés
    • Megszerezhető negyedéves bónuszok
    • Cafeteria
    • Dolgozói kedvezmény
    • Vidékről történő bejárás esetén bérlettámogatás
    • Karrier és továbbképzési lehetőség
    • Barátságos, családias kollektíva
    • Lehetőség, hogy GANT márkájú termékekben dolgozz
    • Kellemes munkakörnyezetet
    • Közös lazítás a céges rendezvényeken

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Biatorbágy