Statikus tervező

INETON Kft.

1211 Budapest, Weiss Manfréd út

Biztosított eszközök
Laptop
Laptop
INETON Kft.
Bővülő csapatunkba

munkatársat keresünk.
Lendületesen fejlődő vállalatunkhoz keressük bővülő tervezői  csapatunk új tagját, aki elhivatott a digitális építőipar és az előregyártási technológiák iránt.

Főbb feladatok, munkák:

  • 3D alapú tervezési feladatok
  • statikai tervek szerkesztése és készítése
  • magasépítési tartószerkezeti tervezés
  • a tervekhez szükséges számítások elvégzése
  • tervezési alapadatok beszerzése és pontosítása
  • kapcsolattartás és együttműködés a szakági tervezőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • építőmérnök végzettséged van
  • tervezési tapasztalattal rendelkezel
  • Allplan tervezői szoftvert ismered, használtad korábban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • digitalizált építőipari megoldások iránt elhivatott vagy, innovatív szemlélet jellemez
  • szereted a szakmai újításokat, az ezzel kapcsolatos fejlődési lehetőségeket

Amit kínálunk:

  • cafetériát és egy havi jutalmat
  • szakmai fejlődési lehetőséget, amiben maximális támogatást kapsz tőlünk
  • folyamatos továbbképzési lehetőséget
  • hosszú távú munka és karrier lehetőséget
  • támogató munkahelyi légkört
  • családbarát munkahelyet
  • munka-magánélet egyensúlyra kiemelten törekszünk
  • heti egy nap home office lehetőséget

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építészmérnök
  • Építőmérnök
  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki rajzoló

"Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolni a bérigénnyel ellátott magyar nyelvű önéletrajzot.
INETON Kft.