BAYER CONSTRUCT Zrt.
  • Magyar tulajdonban lévő, stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő építőipari cégcsoport keres új kollégát bővülő tartószerkezeti osztályára:

  • Statikus tervező

    Főbb feladatok, munkák:

      - magas- és mélyépítési szerkezetek tartószerkezeti dokumentálása

      - együttműködés és kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal, szakági tervezőkkel

      - a tevékenységgel kapcsolatos adminisztrációs feladatok ellátása

      - projektfeldolgozás, statikai számítások, tervkészítés

      - rajzdokumentáció archiválása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - építőmérnök, szerkezet szakirányú igazolt végzettség

      - pályakezdők jelentkezését is várjuk!

      - MS Office (főként Excel) és statikai programok stabil felhasználói ismerete

      - önálló, precíz munkavégzés

      - proaktív hozzáállás

      - jó problémamegoldó képesség

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - vasbeton tervezésben szerzett tapasztalat

      - Allplan, AxisVM programok ismerete

      - tervezői jogosultság

      - angol/ német nyelvismeret

      - B kategóriás jogosítvány

    Amit kínálunk:

      • Megbízható, stabil, hosszú távú állás lehetőség
      • Változatos munkakörnyezet
      • Felelősségteljes és kihívást jelentő munka
      • Karrierlehetőség
      • Versenyképes jövedelem

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Építőmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2038 Sóskút

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után, kérjük csatolja önéletrajzát!