1st line technical support specialist (B102TS)

    Partnerünk Európa egyik első minősített hitelesítés szolgáltatója, megoldásai az egész világon elfogadottak. Több mint 20 éves szakmai tapasztalattal, tanúsító szervezetek által és hatóságilag egyaránt ellenőrzött technológiai háttérrel, valamint számos referenciával rendelkeznek. Nagyvállalatoknak és KKV-szektornak szánt megoldásaik például: elektronikus dokumentumkezelés, e-számlázás, biometrikus aláírás, egyéb titkosítási megoldások.

Feladatok:

  • A cég ügyfeleinek első szintű informatikai támogatása;
  • Felhasználói jogosultságok és IT eszközök adminisztrációja;
  • Alkalmazástámogatás, release-ek betöltése, szoftverfrissítések menedzsmentje

Elvárások:

  • 1-3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Közép- vagy felsőfokú informatikai szakirányú végzettség
  • Középfokú angol nyelvismeret
  • Magabiztos számítástechnikai alapismeretek, tanulási hajlandóság
  • Számítógép hardver és hálózatok alapszintű ismerete
  • Windows operációs rendszerek és MS Office ismerete
  • Kreativitás és kiváló kommunikációs képesség
  • Megoldás orientált, strukturált gondolkodásmód és önállóság
  • Precizitás, alapos munkavégzés

Előny

  • Windows és/vagy Linux szerver rendszerek, Active Directory, MS Exchange üzemeltetői szintű ismerete
  • SQL ismeretek

Amit a cég kínál:

  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvételt
  • Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatokat
  • Folyamatos fejlődést, aktív szakmai támogatást
  • Tapasztalt kollégákból álló kiváló és dinamikus csapatot
  • Magas rendelkezésre állású rendszereket
  • Versenyképes jövedelem csomagot
  • Innovatív irodai környezetet, jól megközelíthető munkahelyet
  • Ingyenes, őrzött parkolót, kerékpár tárolót, zuhanyzót
  • Sportolási lehetőséget, (Teqball, kosárlabda, billiárd, csocsó)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület

Küldd el az önéletrajzod nekünk a "Jelentkezem" gombra kattintva.