Cégcsoportunk, az ABT Treuhand 1980-ban kezdte meg működését Zürichben és immár 27 éve Magyarországon is jelen vagyunk. Várunk munkatársaink közé, ha szeretnél multinacionális cégeknél tanácsadással foglalkozni, miközben az ABT nagyszerű, összetartó csapatába tartozol!

SQL GYAKORNOK/ASSZISZTENS (teljes vagy részmunkaidő)

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Adatbázisok, adattárházak tervezésében és üzemeltetésében vehetsz részt
  • Részt vehetsz üzleti, compliance, security és audit alkalmazások fejlesztésében
  • Weblapok tervezése, fejlesztése
  • Informatikai kockázatelemzés, IT audit, compliance projektek

Várjuk jelentkezésedet, amennyiben

  • Tanulmányaidat informatika, gazdasági informatika vagy mérnökinformatikus szakon végezted/végzed
  • Rendelkezel SQL gyakorlattal
  • Nyitott vagy új területek megismerésére, új ismeretek elsajátítására (programozás)
  • Többféle adatbázis ismerete előnyt jelent (MSSQL, MySQL, Oracle)
  • Magas szintű, aktív angol nyelvtudással rendelkezel, amelyet szívesen használsz napi feladataidban
  • Szívesen tanulsz és ismerkedsz meg új folyamatokkal, rendszerekkel
  • Legalább heti 24-30 órában tudsz dolgozni
  • Információbiztonsági, informatikai vagy belső ellenőrzési gyakorlat előnyt jelent

Mit nyújt számodra az új munkakör?

  • Elsők között csatlakozhatsz egy új szolgáltatást építő, ígéretes csapathoz
  • Változatos munkát különböző ügyfeleknél, kiváló lehetőséget hosszú távú kapcsolatok kiépítéséhez
  • Tanulási lehetőséget kollégáinktól, akik több mint tíz éves tapasztalattal rendelkeznek adatbiztonság, belső ellenőrzés, IT audit és risk & compliance területén
  • Jó munkakörülményeket, közvetlen légkört, stabil nemzetközi hátteret
  • Rugalmas, a tanulmányaidhoz igazodó munkaidőt, home office lehetőséget

    Pályakezdők és hallgatók jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Szakmai gyakorlat

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

1037 Budapest

Ha Te is ilyen munkahelyre vágysz, küldd el jelentkezésed hozzánk: a "Jelentkezem" gombra kattintva.
Tudj meg többet Rólunk honlapunkról.