SDA DMS ZRT.
  • Dinamikusan növekvő, területén piacvezető Cégünk adatbázis fejlesztési feladatok ellátására keres Adatbázis fejlesztő munkatársat azonnali kezdéssel.

  • SQL fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      • Adatbázis platform és tartalmi migrációk készítése.
      • Adatbázis hangolási feladatok ellátása.
      • Lekérdezések készítése, optimalizálása.
      • Adatkarbantartás.

      Keresünk:

      • Szakmai tudásában biztos,
      • fejlődésében motivált,
      • önálló munkavégzésre képes,
      • munkatársaival és az ügyfelekkel jól kommunikáló,
      • csapatban is jól dolgozó,
      • munkáját felelősségteljesen végző munkatársat.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Oracle és/vagy SQL Server szerver üzemeltetési ismeretek
      • SQL nyelv és PL/SQL fejlesztői programok megfelelő szintű ismerete
      • Pontos, precíz, gyors munkavégzés, nagy terhelhetőség
      • Oracle vagy SQL szerver üzemeltetési ismeretek.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Adatbázis teljesítményi problémák diagnosztizálásában való jártasság.
      • Releváns Oracle, Microsoft minősítések.
      • Egyéb relációs adatbázis kezelők ismerete (IBM DB2, MySQL, PostgreSQL).
      • Adattárház, üzleti intelligencia területén szerzett tapasztalat.
      • Verziókövető rendszer ismerete.
      • Felsőfokú szakirányú végzettség.

    Amit kínálunk:

      • Határozatlan idejű munkaszerződés.
      • Versenyképes fizetés.
      • Modern irodai környezet.
      • Jó hangulatú, fiatalos csapatban történő munkavégzés..

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Adatbázisszakértő
    • Programozó, Fejlesztő
    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Rendszerüzemeltető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Pályakezdő/friss diplomás

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    1117 Budapest, Hauszmann Alajos utca 3b.

    Várjuk a fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével.