Cégünk, az enmech Hungary Kft., az enmech cégcsoport tagja, amely a japán tulajdonú Mektec Europe vállalatcsoporthoz tartozik, európai központja pedig Németországban, Weinheimban található. Az enmech Hungary Kft. gyára 1997-óta működik Pécelen, ahol főként elektronikai járműipari alkatrészek gyártása folyik. Fő profilunk és egyben megkülönböztető jegyünk a fólia-alapú hajlékony mechatronikai applikációk gyártása és fejlesztése.
Dinamikusan növekvő vállalatunkhoz az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

SQA-mérnök

Feladatok:

  • Alapanyag eredetű problémák kivizsgálása és reklamációk indítása a beszállítók felé,
  • Beszállítóktól kapott 8D riportok értékelése és az akciók nyomon követése valamint hatékonyságuk vizsgálata,
  • Beszállítók értékelése és fejlesztése. Beszállítói auditok megtartása, akciólisták követése,
  • Részvétel az új beszállítók kiválasztásában, új beszállítók auditálása, illetve jóváhagyása,
  • Bejövő áru ellenőrzés felügyelete, vizsgálatokkal kapcsolatos döntések meghozatala,
  • Új alapanyagok jóváhagyása, beszállítói bemintázási folyamat felügyelete,
  • Kapcsolattartás közvetlenül a beszállítókkal, illetve a társosztályokkal (fejlesztés, beszerzés, logisztika, raktár, termelés, technológia).

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • 2-3 év SQA mérnöki tapasztalat,
  • VDA 6.3/ IATF 16949 auditori képesítés
  • Tárgyalóképes német és/vagy angol nyelvtudás,
  • Határozott fellépés és jó kommunikációs képesség,
  • B- kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság.

Előny:

  • Autóiparban eltöltött SQA mérnöki tapasztalat,
  • SAP Q modul tapasztalat,
  • Minőségbiztosítási szakirány vagy minőségbiztosítási posztgraduális képzés.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Dinamikus nemzetközi csapatban való munkavégzés.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Mérnök
  • Minőségbiztosítási mérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint
  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

2119 Pécel, Pesti út 80.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképpel ellátott magyar nyelvű pályázatát a „Jelentkezem” gombon keresztül.