Nemzeti Cirkuszművészeti Központ Nonprofit Kft.
A Nemzeti Cirkuszművészeti Központ Nonprofit Kft a sport, a mozgás, az előadó- és artistaművészet összehangolásával lehetőséget kíván teremteni azon sportolóknak, akik pályafutásuk befejezését követően tehetséget éreznek ahhoz, hogy a továbbiakban cirkuszművészként dolgozzanak tovább, s bemutatkozhassanak az előadóművészet területén is.
Fenti szakmai program koordinálásához, nevelőedzők megszólításához, amatőr akrobatikai egyesületekkel, sportklubokkal való kapcsolattartáshoz keresünk a sport és a művészetek világágában is jártás, az artista- és cirkuszművészet iránt érdeklődő

Sportterületi koordinátor

szakembert.

Feladatok:

  • Együttműködés a cirkuszművészethez kapcsolódó sport szakágakkal, klubokkal, szabadidős egyesületekkel, új kapcsolati hálózat kialakítása
  • Kapcsolattartás nevelőedzőkkel, intézményi együttműködések koordinációja
  • Az egyes szakágak utánpótlás versenyein történő részvétel szakmai megfigyelőként
  • Toborzás és ösztöndíjprogram rendszerének kidolgozása
  • Pályázati lehetőségek felkutatása, részvétel pályázatok készítésében
  • Diáksport, helyi sportszervezetek szakmai segítése. Sportrendezvények szervezése. Délelőtti iskolai programhoz az iskolákkal való kapcsolattartás
  • Cirkusz- és előadóművészeti tájékoztatók, felvételi programok megvalósítása

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (sportszervezői, edzői végzettség előny)
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban
  • sportszervezői tapasztalat
  • rugalmas, önálló munkavégzés
  • jó problémamegoldó képesség
  • utazási hajlandóság (belföldre és külföldre)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely, teljes munkaidős munkaviszony
  • versenyképes fizetés, cafetéria
  • rugalmas munkaidő

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Szervezetfejlesztés
  • Toborzás, Kiválasztás
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Rendezvények
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1146 Állatkerti út 12.

Jelentkezéshez az alábbiak megküldése szükséges:

  • fényképes szakmai önéletrajz
  • motivációs levél
  • rövid szakmai összefoglaló arról, hogy mely szakágakkal tartja fontosnak az együttműködést
  • erkölcsi bizonyítvány