SPORTFELELŐS (Soroksár)

teljes munkaidőben

Mindennapi kihívásaid során:

  • Tanácsaiddal és termékeink elérhetőségének biztosításával hozzásegíted eljuttatni a sportolás örömét és jótékony hatását a lehető legtöbb ember számára
  • Teljeskörűen felelsz a sportodhoz tartozó:
  • termékválaszték kialakításáért és a megbízható készletért
  • hosszútávú, eredményező gazdasági stratégiád megtervezéséért
  • polcképed kreatív, jövedelmező kialakításáért
  • sportos kapcsolatok fenntartásáért és újak kialakításáért
  • közös sportesemények szervezéséért és koordinálásáért
  • Áruházad érdekeit szem előtt tartva egyéni teendőidet a csapattal közösen szervezed meg

Köztünk a helyed, ha:

  • rendszeresen sportolsz hobbi szinttől akár a versenysportig
  • felelősségteljeségeddel és szakértelmeddel szívesen segítenél másokat
  • megtalálod a közös hangot mindenkivel
  • szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében
  • érdekelnek az innovatív eszközök és az „okos”megoldások
  • nyitottan állsz az újdonságokhoz és vitális személyiség vagy

Az egyik legjobb munkahelyen az ország valószínűleg legjobb csapatában:

  • időt és lehetőséget adunk, hogy azzal a sportággal foglalkozz, amelyet űzöl
  • ötleteiddel, véleményeddel segítheted áruházad vagy akár az összes áruház működését, fejlődését,
  • bizalmunkkal támogatunk és lehetőséget adunk egyéni karrierutad eléréséhez, felelősségi köröd folyamatos bővítésével
  • jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
  • mindig elérhetőek vagyunk egymás számára,
  • napi rutinfeladataidat okostelefonnal láthatod el,

  • valamint:
  • teljes munkaidőben bruttó 248 000 Ft alapbérben részesülsz
  • további rendszeres juttatás lesz elérhető számodra

    Ha a leírtak alapján magadra ismertél és szívesen csatlakoznál csapatunkba heti 30 vagy akár 40 órás munkaidőben (hétvégén is), jelentkezz!
    Pályázatodban kérlek oszd meg velünk, hogy mit sportolsz és azt milyen rendszerességgel teszed!

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Kereskedő, Eladó
  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1239 Bevásárló u. 2.