Y Generáció Iskolaszövetkezet

Sportbolti eladó

Főbb feladatok, munkák:

Szereted a sportot? Emellett még érdeklődsz a divat iránt is? Ennél a munkalehetőségnél összekötheted a kellemest a hasznossal! A világ legnépszerűbb sportmárkái mellett töltheted a napod és még jól is keresel vele! Magyarország egyik vezető cipő és sportfelszereléseket árusító üzleteibe keresünk eladókat, aki jó kedvű, nyitott, nem fél odamenni a vásárlókhoz segíteni, és érdeklődik a divat iránt. Jelentkezz, ha olyan helyen szeretnél dolgozni, ahol minden közel van hozzád, és jól mutat az önéletrajzodban!

Az álláshoz tartozó elvárások:

18 év felett; Angol nyelvtudás (középfok); Jó kommunikációs készség; Kedves személyiség; Magabiztos fellépés; Megbízhatóság; Precizitás; Talpraesettség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Bolti eladó, Pénztáros

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Diákmunka

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Somogy megye, Veszprém megye

Erre az állásra önéletrajz csatolása nélkül jelentkezhet!