MVM XPert Zrt.

Felvillanyoznak a végtelen mezők, az 50 köbméteres betonlábak és a 40 méter magas oszlopok? Megismernéd hazánk minden zegét-zugát? Az autópályákon utazva mindenki csodálja a távvezetékeket… Te építheted is!

Speciális gépkezelő- és karbantartó

Feladatok

  • Földmunkagépek kezelése (árokásó gép, lánctalpas és gumikerekes kotró)
  • Gépek karbantartása, tisztítása
  • Napi vizsgálatok, ellenőrzések elvégzése
  • Gépekkel kapcsolatos dokumentációk vezetése (menetlevelek, emelőgép napló)

Amit kérünk

  • Az alábbiak közül valamely gépkezelői jogosítványok megléte: 1111 Traktoralapú univerzális földmunkagép (JCB), 1212 Gumikerekes kotrók, 1222 Lánctalpas kotrók
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • Munkavégzés változó helyszínen, országosan
  • Hetelős munkarend (hétfőtől 10:00-től péntek 13:30-ig)
  • Felelősségteljes, együttműködő hozzáállás
  • Pontos, precíz munkavégzést
  • Fizikai és pszichés terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Az alábbiak közül valamely gépkezelői jogosítvány: 3624, 4224, 4451, 4411, 4511
  • C, E típusú gépjárművezetői jogosítvány
  • Digitális sofőrkártya

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Nálunk a legfontosabb a munkabiztonság!
  • Szálláslehetőség biztosítása munkanapokon (panziókban, hotelekben)
  • A helyszínekre a cég biztosítja az utazást a lakhelytől
  • 13. havi bér (1 havi alapbér kifizetés), plusz 1 havi bónusz lehetőség teljesítményértékelés alapján
  • Széles körű, kiemelkedő juttatási csomag (pl. cafeteria: bruttó 422 000 Ft/év)
  • Önkéntes nyugdíjpénztári és egészségpénztári hozzájárulás
  • Egészségügyi szolgáltatások biztosítása a Medicover magánkórházakban
  • Hosszú távú és biztos munkalehetőség egy stabil állami vállalatnál
  • Kedvezményes céges üdülési lehetőségek
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek (további gépkezelői jogosultságok megszerzése, OKJ-s képzések)
  • Védőeszközök és - évszaknak megfelelő - munkaruha biztosítása (bakancs, kabát, stb.)
  • Kedvezményes Flotta csomag mobilszolgáltatónál a családtagok részére is
  • Kedvezményes sportolási lehetőségek (All You Can Move kártya, Vállalati sportkörök)
  • Élet-és vagyonbiztosítás a dolgozóink részére
  • Korszerű géppark, legmodernebb technológiák használata

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Hajdú-Bihar megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye