Pálmaház Relax Kft.
  • Budapest egyik leghíresebb gyógyfürdőjébe keresünk egy fiatalos csapatba, egyedi hangulatú munkahelyünkre új kollégákat. Ha olyan munkát szeretnél végezni, ahol nincs rajtad nyomás és szeretsz emberekkel foglalkozni, akkor itt a helyed!

  • Spa recepciós, Host / Hostess

    Főbb feladatok, munkák:

      - Recepciós (vendégek fogadása, terapeuták időbeosztásának ütemezése)
      - Host / Hostess

      (a vendégek egyedi igényeivel való foglalkozás, körbevezetés, túravezetés a fürdőben, a vendégek udvarias kiszolgálása gyógyteával, gyümölcstálakkal, egyéb feladatok)

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      - minimum középfokú, szóbeli angol nyelvtudás
      - terhelhetőség, rugalmasság, nyitottság
      - jó kommunikációs készség
      - motiváció

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      - bármely további idegen nyelv ismerete
      - humor

    Amit kínálunk:

      - Versenyképes fizetés

      - Rugalmas beosztás

      - Teljes munkaidős bejelentés

      - Előrelépési lehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
    • Vendéglátás, Idegenforgalom vezető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1146 Budapest, Állatkerti körút

    A jelentkezéshez fényképes önéletrajzot kérünk!