Danubius Zrt.

„Éld át és képviseld magad is az évszázados tradíciót, és dolgozz a Danubius Hotel Gellértben!”

Spa recepciós

Főbb feladatok, munkák:

    • Vendégek fogadása és üdvözlése
    • Spa részleg bemutatása a vendégeknek;
    • Mindennapi feladatok: spa nyitása és zárása;
    • Gondoskodik a spa zökkenőmentes napi működéséről
    • Spa szolgáltatások és termékek ajánlása
    • Masszázs foglalások kezelése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Minimum középfokú végzettség
    • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
    • Jó kommunikációs- és szervező készség
    • Kedves, segítőkész, gondoskodó és empatikus személyiség

Amit kínálunk:

    • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
    • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
    • Az öngondoskodás segítését cafeteria rendszer formájában.
    • Ingyenes főétkezést és nagyon kedvezményes személyzeti büfét.
    • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
    • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban

Állás, munka területe(i):

  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Szállodai recepciós
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1114 Budapest, Szent Gellért tér 2.

Egyéb juttatások:

cafeteria

Ne habozz, vedd fel velünk a kapcsolatot. :)

Jelentkezz önéletrajzoddal a "Jelentkezem" gombra kattintva.