A hamarosan újra nyitó BAALBEK libanoni étterem hosszú távra elkötelezett, ambiciózus munkatársat keres

SOUS CHEF

pozícióba.
Olyan sous chefet keresünk, aki teljes mértékben helyettesíteni tudja a vezetőjét és támogatásával előre lendíti az étterem konyhájának sikerét

Feladataid lesznek:

  • Chef támogatása, távollétében a konyha vezetése
  • Munkafolyamatok megszervezése
  • Konyhai személyzet irányítása, összehangolása
  • A kínálat megtervezése, az étlap összeállítása a konyhafőnökkel együttműködve
  • Munkaterületek tisztán tartása

Amit elvárunk Tőled:

  • 2-3 éves szakmai tapasztalatot
  • Vezetői készséget
  • Étel és ital ismeretet
  • Önállóságot
  • Gyors helyzetfelismerést és problémamegoldást
  • Folyékony angol nyelvtudást szóban és írásban egyaránt
  • Megnyerő személyiséget

Előny ha rendelkezel:

  • Arab, illetve keleti konyha ismeretével
  • Nemzetközi étteremben szerzett tapasztalattal
  • Egyéb nyelvismerettel

Amit ezért kínálunk:

  • Versenyképes bérezést
  • Stabil, biztos munkahelyet
  • Vezetői támogatást
  • Szakmai fejlődést
  • Dolgozói kedvezmények igénybevételi lehetőségét

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk. Kérjük, hogy a tárgyban tüntesd fel „Baalbek-Sous Chef”.