Jobsgarden

Sourcing Specialist (JGI-10189)

Cégünk a Jobsgarden magyar tulajdonban lévő, jelentős referenciákkal és ügyfélkörrel rendelkező vállalat, amely 2001 óta sikerrel van jelen a hazai és nemzetközi munkaerő-piacon.
Saját csapatunkba keresünk

Researcher/Sourcing Specialist munkatársat

teljes- vagy részmunkaidőbe

A feladataid lesznek:

  • Részvétel a terület változatos toborzási projektjeiben (műszaki-mérnöki, supply-chain-logisztika pozíciók)
  • Potenciális jelöltek felkutatása, jelölt adatbázisok szűrése, saját jelöltpool építése
  • Kapcsolattartás a jelöltekkel, előszűrés és telefonos interjúk lebonyolítása, előzetes összefoglalók készítése
  • Személyes interjúk megszervezése
  • Együttműködés a kollégákkal és a megbízó partnerekkel
  • A recruitment folyamat adminisztrálása a CRM rendszerben
  • Részvétel a kapcsolattartásban, kutatásokban és a HR marketing tevékenységben

Téged keresünk, ha:

  • Pozitív, motivált és ügyfélfókuszú személyiség vagy, tudsz angolul kommunikálni
  • Kezdeményező hozzáállás, eredmény orientáltság jellemez
  • Részed a „kutató” gondolkodásmód, utánajárás az információknak
  • Tapasztalatod van ügyfélkezelés és/vagy sales területén. A toborzás-kiválasztás/fejvadászat területén szerzett jártasság előny
  • Nyitott vagy a területhez kapcsolódó új ismeretek elsajátítására, a fejlődésre
  • Felsőfokú végzettséged, vagy a folyamatban lévő tanulmányaid pereferáljuk
  • Igényes vagy a szóbeli/írásbeli kommunikációban

Amit kínálunk és amit rólunk tudni érdemes:

  • Nálunk többféle módon dolgozhatsz, teljes- vagy részmunkaidőben, home office-ban és irodában is
  • Magasabb fix alapbér mellé bónuszt kaphatsz a teljesítményed alapján
  • Befogadó a munkakörnyezet és lelkes a csapat, támogatunk téged az online platformokon is
  • Remek partnerekkel dolgozunk, ennek köszönhetően sok az izgalmas projektünk
  • Komolyan vesszük a szakmai területünket, felkészültek vagyunk, emellett érdekel bennünket az ember
  • Ha hivatásod lesz a pozíció - szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség vár
  • Jelöltjeink, ügyfeleink számíthatnak ránk – számíthatsz ránk Te is, mint munkatárs!

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.