Sourcing Recruiter - Diákmunka

Bónusz

Work Force Kft.

Magyarország,Budapest IV. kerület

Szeretnél egy profi csapat tagja lenni? Szeretnél szakmailag fejlődni és egy csodás csapat része lenni?

Saját csapatunkba keressük lelkes és agilis kollégánkat,Sourcing Recruiter pozícióba!

Ne habozz! Jelentkezz még ma!

Ezek a feladatok várnak Rád:

  • A toborzás-kiválasztáshoz tartozó Sourcing feladatok ellátása
  • A Rád bízott projektek professzionális támogatása
  • Álláslehetőségek alapos megismerése, részvétel a pozíció felvételekor közösen a Recruiter kollegával
  • Álláshirdetések szerkesztése és feltöltése az egyeztetett felületeken (fizetős és alternatív csatornákon)
  • Aktív-passzív jelöltekkel kapcsolatfelvétel és alapos előszűrés (ügyféllel egyeztetett technikai/szakmai szempontok szerint, Soft/Hard skill-ek feltérképezése, idegen nyelvtudás szintjének felmérése)
  • Részvétel csapat meetingeken
  • A munkafolyamatok pontos adminisztrációja a vállalatirányítási rendszerben, illetve a szükséges adminisztrációs felületeken
  • Riportok készítése és információk szolgáltatása a közvetlen felettes számára
  • Work Force Kft. professzionális képviselete szakmai rendezvényeken és ügyféltalálkozókon

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér és teljesítményalapú bónusz
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Stabil vállalat
  • Családias hangulat és csodás csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség

Egyéb információ

Munkaidő: minimum 30 óra/hét vagy teljes munkaidő

Munkavégzés helye: IV. Kerület és Home office

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Munkaerő közvetítés, Kölcsönzés, Fejvadászat
  • Toborzás, Kiválasztás

Jelentkezés módja: ha szimpatikusak a fent leírtak és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod önéletrajzod leadásával és felvesszük veled a kapcsolatot!