A Flex Magyarország nyolcadik legnagyobb vállalata, 5 telephelyen – Zalaegerszegen, Sárváron, Tabon, illetve Budapesten és Gyálon – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Zalaegerszegi gyáregységünk csapatába keresünk kollégákat
 az alábbi munkakörbe

Sorvezető

Legfontosabb feladataid a következők lesznek:

  • a sorvezető számára kijelölt terület (sor, folyamat) részletes ismerete;
  • a kijelölt területen dolgozó operátorok irányítása, felügyelete, szükséges képzésének koordinálása;
  • munka és pihenőnapok elrendelése, szabadságok kiadása, tervezése;
  • a kapcsolódó adminisztratív feladatok elvégzése (dolgozói nyilvántartás, termelési adatok);
  • az adott terület előírás szerinti működésének biztosítása;
  • a kiadott terv legyártásának megszervezése és az eredmények ellenőrzése;
  • műszakátadás és átvétel zökkenőmentes biztosítása;
  • a hibamegelőzésben, ill. a hibaelhárításban való aktív részvétel;
  • beosztottak motiválása.

  • rendelkezel minimum szakmunkás iskolai végzettséggel;
  • van vezetői/sorvezetői tapasztalatod gyártókörnyezetben;
  • jó kommunikációs készséggel bírsz;
  • kiváló a konfliktuskezelési képességed.

Előnyként értékeljük:

  • közvetlen termelésirányítási gyakorlatod;
  • műszaki és számítástechnikai ismeretekben való jártasságod.

Amiért érdemes nálunk dolgoznod:

  • alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, bónusz;
  • professzionális, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Műszakvezető
  • Gyártás, Termelés vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.