SÖRSZŰRŐ ÜZEMVEZETŐ

Érdekel a sörgyártás és egy biztos hátterű, családias, fejlett technológiával rendelkező vállalatnál szeretnél dolgozni? Akkor légy a sörszűrő üzemünk vezetője és munkáddal napi szinten támogathatod a sör előállítás folyamatát!

Főbb feladatok:

  • Sörszűrő üzem működtetéséhez szükséges anyagi és emberi erőforrások biztosítása és irányítása
  • Munka- és tűzvédelmi előírások betartása és betartatása
  • A sörszűrés technológiai fázisaiban az előírt minőségi paraméterek betartatása
  • Minőséghibák megelőzése, hibajavító akciók meghatározása és nyomonkövetése
  • Az üzemre vonatkozó változó és állandó költségek tervezése, nyomon követése
  • A belső vevőkkel és beszállítókkal való egyeztetés a termelés hatékonyságának növelése érdekében
  • A sörszűréshez kapcsolódó teljes körű új beruházásokkal és fejlesztésekkel kapcsolatos projektvezetési feladatok ellátása

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú, élelmiszeripari vagy vegyipari területen szerzett végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Minimum 3 éves munkatapasztalat
  • Csapatmunkára való készség
  • Folyamatos fejlődést/fejlesztést elősegítő szemléletmód

Amit nyújtani tudunk:

  • Számunkra a kollégáink és a jelentkezők egészsége a legfontosabb, emiatt a kiválasztás teljes folyamatát online eszközökkel oldjuk meg (pl.: videóinterjú)
  • Hosszútávú munkahelyet biztosítunk számodra, a családias légkör és a jó hangulat mellett, miközben olyan márkákkal dolgozhatsz, melyeket az egész ország szeret
  • Versenyképes alapbért biztosítunk, melyet minden hónap első munkanapján megkapsz
  • Személyre szabhatod a Cafeteria juttatásokat
  • A dolgozói sör, mint juttatás neked is járna

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termelésirányítás
  • Műszakvezető
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.