WHC Personal Személyzeti Szolgáltató Kft. (WHC PERSONAL KFT.)

Autóipari partnercégünk részére keresünk sorkiszolgáló és targoncás munkatársakat

Sorkiszolgáló - targoncavezető (BA-3995)

Feladatok:

  • Alapanyagok és félkész termékek megrendelése
  • Berendelt "fifo" komissiózása
  • Sortöltés közben keletkezett göngyölegek komissiózása, illetve kijelölt helyre történő mozgatása
  • Félkészek készre jelentése / Master nyomtatása
  • Leltározásban való részvétel
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • Min. 8 általános iskolai végzettség
  • Több műszak vállalása
  • Min. 1 év raktári munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély ( 3312, 3313, 3324 )
  • Terhelhetőség
  • Sikeres tesztírás
  • Orvosi alkalmasság

Amit kínálunk:

  • Elérhető nettó kereset: 175.000 - 280.000 Ft között
  • Munkába járás támogatása: autóval 15 Ft/km, busz-és vonatbérlet esetén 100%-ban (céges buszjárat Pápa településről)
  • Biztos, stabil munkahely
  • Magas technológiájú, rendezett, biztonságos munkakörnyezet
  • Műszakpótlék 30% 18:00 és 06:00 óra között
  • Teljesítménypótlék, jelenléti bónusz
  • Cafeteria bruttó 10.000 Ft / hónap

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Mezőlak