Sörfőző

Dreher Sörgyárak ZRt.

Budapest

Sörfőző

Ha szívesen szereznél sörgyártási gyakorlatot, miközben olyan márkák előállításhoz járulsz hozzá, melyeket az egész ország szeret, akkor ez a pozíció a kiváló lehetőség lesz számodra!

Feladatok:

  • Magyarország egyik kedvenc sörének főzése, a termelési tervben előírt mennyiségű és minőségű sörlé legyártása a főzőházban
  • A sörlé készítésnek felügyelete, a munkafolyamatok számítógépes nyomon követése
  • A sörlé minőségi ellenőrzése, mintavételezés
  • Technológiai vonalak (főzőüstök) kezelése, kiszolgálása
  • Főzetenkénti komlóadagok és segédanyagok kimérése
  • Minőségi, környezet- és munkavédelmi szabványok betartása
  • Autonóm karbantartási feladatok elvégzése, javítási igények jelzése
  • Paraméterek nyomon követése, problémamegoldás
  • Segédanyagok átvétele beszállítótól

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (előny: szakirányú élelmiszeripar, sörfőzés)
  • Számítógépes ismeretek
  • Elhivatottság a munka iránt
  • Tradíciók és hagyományok tisztelete
  • Dinamizmus, jó problémamegoldó képesség
  • 12 órás műszak vállalása = 2 nap 12 óra nappal és 2 nap 12 óra éjszaka

Amit nyújtunk:

  • Béredet minden hónap első munkanapján megkapod
  • Alapbéred mellé Cafeteriát és műszakpótlékokat adunk
  • Bónusszal jutalmazzuk teljesítményedet
  • A szükséges munkaruhát, munkavédelmi eszközöket és a biztonságos munkakörnyezetet biztosítjuk számodra
  • Szálláslehetőséget is biztosítunk közvetlenül a telephelyünk mellett
  • Dolgozói söröző és konditerem is található a vállalat területén belül, amit kollégáink munkaidőn kívül korlátlanul használhatnak
  • Dolgozói sört biztosítunk a kollégáknak
  • Egészségbiztosítási lehetőséget is nyújtunk

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Minőségbiztosítás
  • Operátor
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér, Cafeteria, Lakhatási támogatást biztosító ajánlat

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Sörfőző
Budapest