Ebben a pozícióban elsődleges feladatod a palackozó üzemünkben a fejtési- és az ehhez kapcsolódó WCM (világszínvonalú gyártás) folyamatok és teljesítménymérők optimalizálása. Lehetőséged lesz üzemeltetési műszaki szakértőként tevékenykedni, felelősségi körödbe fog tartozni a gyártási folyamatok standard szerinti végrehajtása is. Ha nyitott vagy az újításokra és a fejlesztésekre, akkor ebben a munkakörben ez a munkád része lesz!

SÖRFEJTÉSI TECHNOLÓGUS (PALACKOZÓ ÜZEM)

Főbb feladatok:

  • Az üzemeltetési folyamatok és a palackozó gépsor standardoknak megfelelő működtetése a WCM irányelvek figyelembevételével
  • Auditokban való részvétel, esetenként ezek vezetése/ellenőrzése, ezzel biztosítva a standardok betartatását az egyes műszakokban, eltérések esetén korrektív intézkedések kezdeményezése
  • A különböző berendezésekhez munkautasítások kidolgozása és aktualizálása
  • A problémák és lehetőségek feltárása érdekében a csapatvezetővel, az üzemvezetővel és a minőségüggyel közösen a megfelelő időben történő minőségi trendek ellenőrzése
  • A műszakban dolgozó csapatoknak a folyamatok probléma megoldásához működési támogatás valamint szakértői tanácsadás és irányítás biztosítása
  • Üzemi optimalizálásért, próba gyártásokért, folyamatokért és NPD projektekért való felelősség
  • A gyártósoron végzett autonóm karbantartási munkák megvalósulásának felügyelete és visszaellenőrzése
  • 5S standardok betartása
  • A palackozó üzemhez kacsolódó WCM projektek vezetése

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség vagy legalább 5 év FMCG környezetben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Erős Office ismeretek
  • AutoCAD, SAP és SixSigma ismeret előny
  • Nyitottság a coachingra, tudás átadás-megosztásra és az analitikus gondolkodásra

Amit nyújtani tudunk:

  • Lehetőség a palackozó üzem összes gépsorának és technológiáinak megismerésére
  • Változatos feladatok és kihívások
  • Dolgozói juttatások: tréningek, cafeteria, dolgozói pub, fitness terem, dolgozói sör

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Termelésirányítás
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest