Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Costes Kft
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Sommelier

munkakörbe

    Egy Budapesti Michelin csillagos étterem tapasztalt és motivált sommeliert keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az étterem vendégeinek magas színvonalú kiszolgálása az éttermi szerviz soránBorok- és borpárosítások kiválasztásaKapcsolattartás a beszállítókkal, árurendelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hasonló éttermekben szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalatA hazai és külföldi borpiac széleskörű ismereteFolyékony és magabiztos angol nyelvtudás ismerete (társalgási és szakmai téren egyaránt)Naprakész elméleti és gyakorlati tudásJó megjelenésVendégközpontú hozzáállásMegbízhatóságPontosság, precizitás, rugalmasság

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Felszolgáló, Pincér, Pultos
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1092 Ráday utca 4.

Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával lehet!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Costes Kft>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Sommelier
  • Hirdető cég: Costes Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: IX. kerület
  • Feladatok: Az étterem vendégeinek magas színvonalú kiszolgálása az éttermi szerviz soránBorok- és borpárosítások kiválasztásaKapcsolattartás a beszállítókkal, árurendelés
  • Elvárások: Hasonló éttermekben szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalatA hazai és külföldi borpiac széleskörű ismereteFolyékony és magabiztos angol nyelvtudás ismerete (társalgási és szakmai téren egyaránt)Naprakész elméleti és gyakorlati tudásJó megjelenésVendégközpontú hozzáállásMegbízhatóságPontosság, precizitás, rugalmasság
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.02.17