Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Téged is vár Magyarország legnagyobb ICT
munkaadója!

Solution Designer - ICT Solutions (Pécs)

Főbb feladatok, munkák:

  • Nemzetközi nagyvállalatok informatikai pályázatainak elemzése, vevőigények felmérése
  • Ügyfélspecifikus informatikai megoldások tervezése főként T-Systems portfolió elemek felhasználásával
  • Megoldások árazása, kalkulációk készítése, bírálása és bemutatása
  • Kapcsolattartás a kapcsolódó technikai szakértőkkel
  • Ajánlatok készítése
  • Referencialátogatások, belső illetve beszállítói workshop-ok szervezése, vezetése
  • Due diligence vezetése
  • Komplex riportok, prezentációk készítése a belső management és ügyfél számára
  • Kis és közepes méretű projektek költségvetésének tervezés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség informatikai vagy gazdasági területen
  • Hasonló területen szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Megoldás orientált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs képességek, magabiztos fellépés

Személyiségbeli követelmények:

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat)
  • Cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Pécs

Jelentkezni lehet a Jelentkezem gombra kattintva!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: IT Services Hungary Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Solution Designer - ICT Solutions (Pécs)
  • Rövid pozíció név: It munkatárs
  • Hirdető cég: IT Services Hungary Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: Nemzetközi nagyvállalatok informatikai pályázatainak elemzése, vevőigények felmérése Ügyfélspecifikus informatikai megoldások tervezése főként T-Systems portfolió elemek felhasználásával Megoldások árazása, kalkulációk készítése, bírálása és bemutatása Kapcsolattartás a kapcsolódó technikai szakértőkkel Ajánlatok készítése Referencialátogatások, belső illetve beszállítói workshop-ok szervezése, vezetése Due diligence vezetése Komplex riportok, prezentációk készítése a belső management és ügyfél számára Kis és közepes méretű projektek költségvetésének tervezés
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség informatikai vagy gazdasági területen Hasonló területen szerzett legalább 3 év tapasztalat Erős középfokú angol nyelvtudás Megoldás orientált gondolkodásmód Kiváló kommunikációs képességek, magabiztos fellépés
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.10