A hazai és nemzetközi biztosítási szektor meghatározó szereplőjének
IT Portálfejlesztési területe

Solution Architect

munkatársat keres.

Feladataid lesznek

  • .NET alapú webes megoldások tervezése és kivitelezésben való részvétel
  • Részvétel az új technológiák feltérképezésében és csapaton belüli terjesztésében
  • Rendszerszervezők által készített rendszertervek alapján történő architektúráliis tervezés
  • Felületi, üzleti logikai, adatelérési logikák átlátása, összekapcsolása, SQL fejlesztés
  • Projektmunkákban való aktív részvétel
  • Fejlesztők szakmai támogatása
  • Fejlesztési irányelvek karbantartása
  • Együttműködés más rendszerek szakértőivel

Kit keresünk?

    Projektszemléletű, precíz, önálló munkavégzésre képes, de erős csapatszemléletű, logikus gondolkodású kollégára van szükségünk, aki:
  • Kiváló problémamegoldó képességű,
  • C# programozási nyelv és .NET framework 4.7 és .Net Core alapos ismeretével;
  • .NET architektként szerzett tapasztalattal;
  • Entity Framework, MVC4 ismeretével rendelkezik
  • MS SQL szerver tapasztalatok

Ahol dolgozni fogsz, és amit kínálunk

  • jól megközelíthető, központi helyen.
  • Ha sportolni szeretnél, nem kell messze menned: székházunkban fitneszterem található. Sőt TRX, jóga és egyéb csoportos sporttevékenységre is van lehetőség.
  • Futóklubunk is tárt karokkal vár.
  • Ebédszünetben pedig a székházban lévő saját éttermünkben vagy a közeli szuper helyeken próbálhatod ki kedvenc fogásaidat.
  • Béren kívüli juttatási csomagunk több különböző elemet tartalmaz köztük ingyenes céges egészségcsomagot és kafetériát is.
  • Biztosítjuk a munkavégzéshez szükséges szakmai és technikai hátteret.
  • Rugalmasan oszthatod be az idődet.
  • Home office támogatás.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • Rendszertervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest