Megbízó partnerünk a magyarországi informatikai biztonsági piac meghatározó szereplője, amely saját határvédelmi szoftvertermék tervezése, fejlesztése és implementálása kapcsán jelentős nemzetközi sikereket ért el. Az utóbbi évek K+ F tevékenységének eredményeire építve bővítik termékcsaládjukat és egy olyan csapat felépítésére törekszenek, amely feladata az új termékek prototípusának elkészítése lesz az IoT, fintech, ipari automatizálás biztonsági kérdéseinkek kiszolgálása kapcsán. A terméktervezés infrastruktúra és DevOps oldali menedzselésére Solution Arhictect kollégát keresnek. Önálló döntéshozási lehetőség, szakmai viták és nem utolsó sorban díjnyertes (Star Wars falas) iroda várja a jelentkezőket.

Solution Architect

Feladatok:

  • kutatási eredmények és az üzleti oldal igényeinek mérnöki elemzése
  • ismeretlen területek, eszközök, protokollok biztonsági hiányosságainak elemzése
  • lehetséges megvalósítási opciók, prototípusok beazonosítása és elemzése
  • termékek és szolgáltatások architektúrájának tervezése, a technológiai kockázatok azonosítása és kezelése
  • megvalósítási fázisban rendszertervezés, a fejlesztés, tesztelés és integráció támogatása

Elvárások:

  • magabiztos ismeretek és tapasztalat Linux és Linux alapú szolgáltatások architektúra-tervezése, integrálása és validálása kapcsán
  • átfogó ismeretek hálózati protokollok működése és hálózati termékek kapcsán
  • Python scriptelési és C/C++ kódolvasási ismeretek
  • CI/CD metodológia és eszközök ismerete

AMIT PARTNERCÉGÜNK KÍNÁL

  • részvételi lehetőség teljesen új szoftvertermékek létrehozásában
  • tanulási és további fejlődési lehetőség az IT security, hálózatbiztonsági témakörök kapcsán, hiszen a csapat tudásmegosztó és kedvelik is a nézőpontok, ötletek megvitatását
  • olyan területek biztonsági elemzése és megoldások kialakítása, amelyekben a sérülékenység kérdése még nem kapott elég nagy hangsúlyt (például hogy védjünk be egy connected car vagy smart home megoldást?)
  • hosszú távú karrierlehetőség, előremutató projektek
  • felelősségteljes munkakör, valódi szabadság a döntéshozásban, nyitott fülek az ötletekre
  • díjnyertes, vadonat új iroda

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

KAPCSOLAT
Zsófia Lovas