Solution Architect

A Glownexusról

A Glownexus svájci központú IT tanácsadó és fejlesztő vállalat, amely 2018 nyarán alakult. A fejlesztési központ Budapesten található, ahol 30+ fejlesztővel működünk. Az alapítók és a kezdő csapat több, mint 10 éve dolgoznak együtt, így egy összetartó, baráti közösség várja az új munkatársakat.

Ügyfeleink jellemzően globális nagyvállalatok FMCG és pharma területen.

A Microsoft technológiákra alapuló alkalmazás fejlesztéseink mellett Identity and Access Management (IAM) területen is nyújtunk szolgáltatásokat. Ezeknek az implementációs projekteknek a lényege, hogy a hozzáférés- és jogosultság-kezelés folyamataira szoftveres, automatizált megoldásokat nyújtsunk több ezer fős vállalatoknak.

A Solution Architect feladata

Solution Architect feladata Identity and Access Management (IAM) területen ügyfeleink egész vállalati működését érintő OOB szoftvermegoldások megtervezése, a rendszerintegrációt végző csapat szakmai irányítása, technológiai döntéshozatal, ügyfélkapcsolattartás nemzetközi környezetben.

A feladatok részletesen:

  • Részvétel az ügyfelek igényeinek és üzleti folyamatainak feltérképezésében technikai oldalról
  • A szállítandó IAM megoldások megtervezése a csapattal, technikai döntéshozatal
  • IAM platformok testreszabása egyedi igények alapján (A One Identity és Quest termék portfólióit használjuk kiemelten, de a Savyint és a Ping Identity termékeit is forgalmazzuk.)
  • Megoldások szállításának (konfiguráció és szoftverfejlesztés) koordinálása
  • Rendszerintegráció és bevezetés irányítása, döntéshozatal
  • A csapat mentorálása
  • Kapcsolattartás különböző üzleti területek képviselőivel
  • A technológiai újdonságok, új megoldások nyomon követése
  • Munkavégzés nemzetközi környezetben, ahol a közös nyelv az angol
  • Esetenként pár napos külföldi utak az ügyfélhez, jellemzően Svájcba (amikor a járványhelyzet lehetővé teszi)

Kit keresünk?

Olyan tapasztalt szakembert keresünk, aki:

  • Legalább 8 év tapasztalattal rendelkezik software design és architektúra tervezésben
  • Tapasztalatot szerzett rendszerintegrációs projektben, melynek során fejleszteni is kellett
  • C#/.NET, Powershell/VB programozási és scriptelési gyakorlattal rendelkezik
  • Microsoft technológiákat és directory szolgáltatásokat ismer (AD, LDAP, stb.)
  • Tárgyalóképes szinten beszél angolul

Előnyt jelent, ha a hozzáférés- és jogosultságkezelés (IAM/IGA) területe ismerős, van már benne tapasztalat. A feladatkör sikeres ellátásához szükségszerűen el kell sajátítani az ismereteket. További előnyt jelent korábbi technikai vezetői vagy projekt menedzsment, illetve nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat.

Amit nyújtunk:

  • Bruttó 900-1.300.000 ft/hó munkabér
  • Éves bónusz
  • Cafeteria (SZÉP kártya)
  • Heti 1 nap home office (járvány alatt távmunka)
  • Egyéb jóságok

Cégünk lapos, átlátható szervezet. A kollégák közötti kapcsolat baráti és közvetlen. Rendszeresek a visszajelzések.

Emellett a folyamatok és rendszerek, melyeket használunk, profik, strukturáltak, hiszen nagyvállalati rendszereket vezetünk be és fejlesztünk. Kicsik vagyunk, de nem jellemző ránk a “garázscég feeling”.

Csapatépítőket, legyen az kisebb vagy nagyobb, hosszabb vagy rövidebb, sportos vagy lustább, ivós vagy nem ivós, családos vagy nem családos, minden hónapban tartunk. Családbarát vállalat vagyunk.

Voltunk már bringázni, evezni, paintballozni, kirándulni, poker tournament mellett whiskeyt kóstolni…

Havonta egyszer megünnepeljük születésnaposainkat finom tortákkal. És mindig van igazi svájci csoki és finom kávé!

Foglalkoztatás módja:

Teljes állású munkaviszony (alvállalkozókat nem keresünk)

Munkaidő:

Rugalmas, törzsidővel

Munkavégzés helye:

Budapest VII. kerület

Felszerelt, modern, kikapcsolódásra is alkalmas iroda (csocsó, darts).

Évente néhány napos külföldi útra lehet majd számítani.

Szükséges végzettség

Nem számít a papír.

Szükséges nyelvtudás

Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás írásban és szóban

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.