E.ON Digital Technology Hungary Kft.

Az E.ON Digital Technology Hungary Kft. keresi magyarul és angolul is kiemelkedő kommunikációval rendelkező kollégáját elsősorban pécsi, vagy győri (esetleg budapesti) munkavégzési hellyel az alábbi pozícióba:

Solution Architect

Feladatok

  • Projektek fejlesztési folyamatában alkalmazandó technológiai lehetőségekre javaslattétel, illetve ezek gyakorlati megvalósítása
  • Új technológiai megoldások kiválasztása, bevezetése, használata
  • Saját termékek továbbfejlesztése, új komponensek és alkalmazások tervezése, kidolgozása
  • A követelmények technikai megfogalmazása és optimalizált megoldási javaslatok kialakítása
  • Specifikációk megfogalmazásának támogatása
  • Arhitektúrális irányelvek betartása, betartatása
  • Projektek technikai támogatása
  • Részvétel a teljes implementációs folyamatban
  • Szoros együttműködés a helyi és nemzetközi arhitekt kollégákkal, illetve a támogató csapat tagjaival

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol- nyelvtudás
  • Architektúra standard módszerek ismerete (TOGAF)
  • Projekt módszerek ismerete (Agile)
  • Átfogó arhitektúrális ismeretek nagyvállalati rendszerek tekintetében
  • Üzleti igények megértésében és IT megoldásokra való lefordításában való jártasság
  • Jó moderációs és konfliktus kezelési képességek
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs képesség
  • Utazási hajlandóság (belföld, külföld)

Előnyt jelent:

  • Energia elosztói területen szerzett tapasztalat
  • Cloud technológiák ismerete, elsősorban Microsoft Azure
  • Integrációs technológiák ismerete
  • SAP területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • A szervezet sokszínűsége és nagysága miatt számos lehetőséged lesz fejlődésre, tanulásra, illetve széleskörű kapcsolati háló kialakítására
  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Széleskörűen felhasználható és egyénre szabható versenyképes cafeteria keretet nyújtunk
  • Önkéntes nyugdíjpénztári támogatást biztosítunk
  • Minden munkatársunk számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pécs, Győr

Rólunk

Az E.ON egy magánkézben lévő nemzetközi energiaszolgáltató vállalat. A világ 13 országában 40,000 munkatársunk dolgozik nap mint nap a műszaki innováció fejlesztésén és az új energiavilág ügyfelei részére kínált felhasználóbarát megoldásain. Mi vagyunk az első nagy cég, aki kiemelt figyelmet szentel a jövő energiájának mindhárom üzleti területén: az energiahálózatok, a megújuló energia, és az ügyfeleinknek kínált megoldások területein. Magyarországon mintegy ötezer munkatársunk munkájával csaknem 3 millió ügyfelünket látjuk el energiával.