Solution Architect - Digitalizáció

A Takarékbank Zrt. Solution Architectet keres Digitalizációs területre!
Leendő új kollégánk felelősségi körébe tartoznak az architektúrát érintő döntések a csapatfejlesztéseknél, a folyamatos integráció, folyamat automatizáció támogatása, az automatizált bevezetések, a kapcsolódó célarchitektúra tervezése. Szoros együttműködésben dolgozik a csapat többi tagjával egy olyan modulrendszerű, skálázható megoldás kialakításán, amely alkalmas a későbbi architekturális módosításokat és terveket is kiszolgálni.

AMIBEN A CSAPATOT TÁMOGATHATOD:

  • A termék átfogó technológiai architektúrájának megtervezése
  • A fejlesztői csapat támogatása, mentorálása, különösen a programkódok ellenőrzésével
  • A technikai akadályok feltárása és elhárítása
  • Az üzleti területtel együttműködésben megtervezni és BPMN szintre leképezni az üzleti folyamatokat, ezeket implementálni a Camunda workflow engine-be, gondoskodni a folyamathoz szükséges szolgáltatások megtervezéséről és implementációjáról
  • A Terméktulajdonossal együttműködésben összehangolni az ütemtervet a műszaki erősségek és lehetőségek figyelembe vételével
  • Folyamatosan keresni a technikai jellegű problémákra a legjobb megoldásokat, a leghatékonyabb megoldás tervezési módokat
  • Ütemtervet készíteni a csapatnak a legjobb szoftverfejlesztői gyakorlatok bevezetéséhez, hogy a kód minősége folyamatosan javuljon
  • Az újra használható és skálázható fejlesztési egységekért a Terméktulajdonossal közösen felel
  • Képes az architektúrát érintő döntéseket csapatszinten és termékszinten is meghozni

TE VAGY A MI EMBERÜNK, AMENNYIBEN:

  • Mély műszaki tapasztalatod van IT szerepkörökben (5+ év)
  • Hasonló területen szerzett gyakorlati tapasztalat (5+ év)
  • Tapasztalatod van projektteljesítés, legalább 1-2 fő teljesítési projektben
  • Széleskörű informatikai technológiai tudással rendelkezel, kiemelten alkalmazás-fejlesztési és rendszer-integrációs területeken
  • A visszamaradt feladatokon belüli technikai prioritáskezelési tapasztalat
  • Több üzletágon átívelő projektekkel kapcsolatos tapasztalat
  • Az agilis módszertan átlátása vagy hajlandóság annak elsajátítására
  • Középfokú angol nyelv tudás írás, olvasás terén
  • Szoftverfejlesztési területen szerzett tapasztalat
  • Vállalati Architektúra és modellező eszközök, nyelvek használatában szerzett tapasztalat (BizzDesign , LeanIX, ES, Avolution Abacus, SAMU, Archi, Sparx EA, ArchiMate,  BPMN)

MUNKAKÖR BETÖLTÉSE SORÁN ELŐNYT JELENT:

  • Camunda workflow engine ismerete
  • Szolgáltatásalapú architektúrákban (SOA, MicroService) szerzett jártasság
  • Konténerizáció és konténer alapú alkalmazáskezelő szoftverek ismerete  (pl. Docker / Kubernetes)
  • Architektúra tervezési, fejlesztési módszertanok ismerete (pl. RUP,ZACHMAN, TOGAF, BIAN)
  • Pénzügyi területen szerzett munkatapasztalat

AMIT A MUNKÁDÉRT NYÚJTUNK:

  • Fix alapbér, éves bónusz, cafeteria;
  • A munkába járás költségeinek részleges megtérítése (más településről bejáróknak);
  • Rugalmas munkavégzés
  • Home office lehetőség
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Dolgozói Nap etc.)
  • Rendszeres CSR tevékenység (véradás, rászorulók támogatása etc.)

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed a Jelentkezés gombra kattintva elküldheted hozzánk pályázati anyagodat Karrier felületünkön keresztül.