Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértő- és vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

SOFTWARE VALIDATION ENGINEER

Nemzetközi, elektronikai gyártó és kutató-fejlesztő ügyfelünk R&D csapatába keresünk kollégát bővülés miatt.

Munkavégzés helye: Pest megye keleti része

FELADATOK:

  • Elektronikai alkatrészek prototípusainak szoftveres tesztelése és validálása (Python, Assembly)
  • Oszcilloszkópos, spektrométeres, multiméteres mérések önálló elvégzése
  • A rendszer sajátosságainak megismerése után új szoftverek fejlesztése C nyelven (R&D területen)
  • Kapcsolattartás a külföldi kollégákkal, nemzetközi projektekben való együttműködés

ELVÁRÁSOK:

  • Szakirányú mérnöki végzettség (BSc/MSc)
  • 1-3 év C fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat hasonló területen
  • Oszcilloszkópos, multiméteres mérésekben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás

AMIT A PARTNER KÍNÁL:

  • Tőkeerős, stabil hátterű cég
  • Csapatmunka és inspiráló környezet
  • Érdekes projektek, szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag, kiegyensúlyozott, biztos munkahelyi légkör

Amennyiben érdekesnek találja a pozíciót, kérem, küldje el az önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva vagy keressen bizalommal az alábbi telefonszámon: +36 70 390 0400