Software Tester Intern (WHC02744) - Diákmunka

WHC Diák Iskolaszövetkezet

Budapest

Partnerünk a világ egyik vezető automatizációs megoldásokat nyújtó vállalata. IT csapatuk keresi új diák gyakornokát.

Feladatok:

    • teszt forgatókönyvek készítése és végrehajtása szoftverkövetelmények, felhasználói történetek alapján
    • automatizált tesztesetek tervezése és fejlesztése (Java, Selenium)
    • aktív részvétel a szoftver kiadás tesztelésében rendszerszinten
    • azonosítani, rögzíteni, alaposan dokumentálni és követni a hibákat

    • folyamatosban lévő szoftvermérnöki vagy bármilyen kapcsolódó műszaki mérnöki egyetemi tanulmányok
    • nappali tagozatos hallgatói jogviszony
    • legalább heti 24 órában, legalább 6 hónapig
    • bármilyen objektum-orientált programozási nyelv ismerete
    • erős angol kommunikáció
    • hajlandóság a tanulásra
    • önálló és csapatban való munkavégzés képessége

Egyéb információ

Dolgozz IT területen már diákként!

Amit kínálunk

    • bruttó 1500 Ft/óra
    • Home Office lehetőség
    • kétnyelvű munkakörnyezet
    • nemzetközi projektek
    • rugalmas munkaidő
    • hosszútávú diákmunka lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva tud.
Budapest