Budapesti központtal rendelkező megbízó partnercégünk immáron 20 éve nemzetközi tapasztalattal áll ügyfelei rendelkezésére az egyedi szoftverfejlesztés, erőforráskihelyezés és az informatikai tanácsadás területén. A cég stratégiai partnere a Németországban piacvezető ügyviteli rendszert fejlesztő vállalat. A több éves sikeres együttműködésnek köszönhetően bővül a budapesti csapat, emiatt keressük az új kollégát az alábbi pozícióba:

Software Developer

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A Németországban használt ügyviteli szoftver folyamatos fejlesztése, karbantartása és felhasználói élmény javítása
  • A termékhez és a fejlesztéshez kapcsolódó elemzések, tervezés, implementálás és integrálás
  • Törvénymódosításokat lekövető frissítések elvégzése
  • A meglévő szoftverkomponensek bővítése, módosítása
  • Új modulok integrálása a meglévő rendszerbe
  • Termékhez kapcsolódó új technikai koncepciók kidolgozása
  • A németországi fejlesztő csapattal napi szintű, szoros együttműködés
  • Kiutazás negyedévenként a cég németországi központjába, 2-3 napos személyes munkavégzés a központi irodából a kinti kollégákkal közösen

Elvárások:

  • Objektumorientált szoftverfejlesztésben szerzett tapasztalat (Delphi-ben szerzett tapasztalat előnyt jelent)
  • Relációsadatbázis-kezelők lekérdezési nyelvének ismerte, SQL-ben szereztt tapasztalt és erős tudás
  • Tárgyalóképes NÉMET nyelvtudás
  • Felelősségteljes, önálló munkára való képesség
  • Kiváló csapatjátékos, jó kommunikációs készség, aki mind a magyar, mind a németországi kollégákkal hatékonyan tud együttműködni
  • Strukturált elemző és problémamegoldó készség
  • Innovatív szemlélet és proaktív hozzáállás egy olyan programozási nyelv elsajátítására, mely 25 éve piacképes
  • Elköteleződés a magas hozzáadott értékű és sikerorientált munkavégzés iránt
  • A pozíció betöltéséhez a gazdasági szoftverek fejlesztésében és karbantartásában szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit a cég kínál:

  • Hosszú távú stabil álláslehetőség egy olyan cégnél, ahol a kollégák évek óta stabil csapatot alkotnak
  • Egy növekvő vállalat tagjaként folyamatos személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Modern, ugyanakkor barátságos munkakörnyezet
  • Családias légkör és lapos céghierarchia

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület