Szeretnél egy biztonságos és stabil munkahelyen dolgozni, ahol a különböző juttatások mellett csapatépítő programokkal is várnak? Van tapasztalatod software licenszkezelésben és nem félsz angolul megszólalni? Akkor jelentkezz partnercégünkhöz az alábbi pozícióra!

Software Asset Management Consultant

Amik a feladataid lennének:

  • Részvétel főleg szoftvereszköz-kezelési tanácsadó és audit projektekben
  • Együttműködés az ügyfelekkel a licencelt szoftver- és hardverportfóliójukkal kapcsolatos kockázatok azonosításában
  • Adatok értékelése és elemzése
  • A licencelési feltételek, a SAM körüli folyamatok és ellenőrzések megértése
  • Az engedélyezési alkalmasság és a tényleges használat felülvizsgálata az adatkészletek elemzésével
  • Az engedélyezési hiányosságok azonosítása, az ügyfelek segítése az SAM-folyamatok létrehozásában vagy újratervezésében

Amikre szükségünk van:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Legalább 1-2 éves tapasztalat hasonló munkakörben (software licensz beszerzés, üzemeltetési támogatás, licenckezelés)
  • Az informatikai alkalmazások architektúrájában szerzett tapasztalat
  • Tapasztalat az üzleti szoftverek licenszelésében
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny lehet a számodra:

  • Pénzügy/számvitel ismeret
  • IBM és MS szoftverek licenszelésében szerzett tapasztalat
  • Kockázatértékelésben szerzett tapasztalat
  • Adatelemzési kompetencia (SQL, Python)
  • Tapasztalat a legfontosabb ERP rendszerekről (SAP, Oracle, MS stb.)

Amiért érdemes jelentkezned:

  • A versenyképes fizetés
  • Cafeteria támogatás és éves bónusz
  • Legújabb csúcskategóriás telefon és laptop
  • Mentorálás és technikai coaching
  • Projekt alapú rugalmas munkaidő
  • Csapatépítő programok (síutak, fesztiválok, rafting, vállalati wellness hétvégék, stb.)
  • Multinacionális környezet
  • Vonzó és modern munkakörnyezet Budapest szívében

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.