4iG Nyrt.

Szoftver- és hardverfejlesztés. Rendszerintegráció. Kiberbiztonsági megoldások. Adatközpont. Hálózat. Üzemeltetés. Szervizszolgáltatás.
Ez csak néhány IT terület a sok közül, amivel nálunk találkozhatsz. Termék- és szolgáltatásportfóliónk folyamatosan bővül, ami kollégáink összehangolt munkája, szakértelme és kitartása nélkül nem jöhetne létre.
Székesfehérvári csapatunk elődje, a nagymúltú, nagyvállalati megoldásokat szállító Axis Rendszerház Kft. volt, ahonnan több kolléga a mai napig is csapatunkat erősíti, ezáltal komoly és megbízható szaktudást tudunk biztosítani partnereink számára mind a banki, mind az állami és a telekommunikációs szektorban is. Agilis alapokon működő szoftverfejlesztés- és automatizált tesztelés mellett, erős BI és adattárház kompetenciákkal is rendelkezünk.
Ha specialitásod komplex, összetett rendszerek fejlesztése és nem rettensz meg kiemelt biztonsági besorolás alá eső projektektől sem, akkor várjuk jelentkezésed

Software Architect

munkakörbe székesfehérvári csapatunk élére.

Mik lennének a feladatok?

  • Szoftver fejlesztési és bevezetési projekteken az informatikai rendszerek, alkalmazások teljeskörű tervezése, meglévő rendszerek továbbfejlesztése.
  • Műszaki, szakmai projektkoordináció és a fejlesztés irányítása, szoros együttműködésben az üzleti elemzőkkel, szoftverfejlesztőkkel és szoftvertesztelőkkel és a projektvezetéssel.
  • Részvétel a szoftverfejlesztéshez kapcsolódó további tevékenységekben, mint az igény felmérés, dokumentálás, integrációs és funkcionális tesztelés, oktatás, valamint egyéb rendszerfelügyeleti és rendszerszervezői feladatok.
  • Kapcsolattartás a megrendelő oldallal, az infrastruktúra kialakításért felelős rendszermérnökökkel, az integrálandó rendszerek fejlesztőivel, és az üzemeltetéssel.
  • Felelősség a fejlesztett rendszerért, annak teljes életciklusán keresztül. A rendszer architektúrájának javítása, továbbfejlesztése és hibáinak elemzése.
  • A szakmai ismereteinek folyamatos szinten tartása, fejlesztése és tudás megosztása belső továbbképzéseken.

Szakmailag mit várnánk el?

  • Felsőfokú informatikai, műszaki vagy természettudományi végzettség
  • Hasonló szerepkörben legalább 4 év tapasztalat
  • UML modellezési ismeretek
  • MS SQL, C#, .NET fejlesztési környezetek alapos ismerete, fejlesztői tapasztalat
  • Agilis és klasszikus projektekben szerzett tapasztalat

Milyen tudás jelenthet nagy előnyt?

  • Dokumentum-, iratkezelő rendszer fejlesztésében szerzett tapasztalat

Mit tudunk kínálni cserébe?

  • Folyamatos szakmai támogatás és képzési lehetőségek
  • Ingyenes nyelvtanfolyamok
  • Fejlődési- és karrierlehetőség
  • Jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Rendszertervező

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.