MENTON Jobs Kft.

Sofőr (6720-4)

3,5 tonnás gépjárművezetőt keresünk, akár azonnali kezdéssel a XI.
kerületi partnercégünkhöz. 1 műszakos munkalehetőség, kizárólag
hétköznapi munkavégzéssel. A cég nagy hangsúlyt fektet a COVID elleni
védekezésre, kezdve az első körös interjúktól egészen a napi munka
végzéséig.

Főbb feladatok, munkák:

  • a cég kiszállításainak teljesítése (Budapesten és környékén);
  • a kiszállításokhoz kapcsolódó adminisztráció;
  • gépjármű ki- és bepakolása;
  • kapcsolattartás a kiszállításhoz kapcsolódó társosztályokkal;
  • átlagosan napi 40-50 címre történő kiszállítás.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább alapfokú vagy szakmunkás végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • minimum 2 év tapasztalat csomagszállítás területén;
  • proaktív, önálló munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • C kategóriás jogosítvány;
  • GKI kártya;
  • sofőr kártya;
  • emelőhátfal vizsga.

Amit a cég kínál:

  • versenyképes fizetés
  • hétköznapi munkavégzés 1 műszakban (Nincs hétvégi munkavégzés és
  • éjszakai műszak sem);
  • karbantartott, modern gépkocsik;
  • bejáratott címek;
  • színvonalas munkakörülmények, barátságos csapat;
  • gépkocsihasználat munkaidőn túl is;
  • teljesítményarányos bérezés teljes bejelentéssel.

Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület, illetve Budapest és
agglomerációja.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Pest megye

Jelentkezzen hozzánk fényképes önéletrajza elküldésével.