Sofőr - Gépkocsivezető

Feladatok:

    Az SOS-BM Sofőr Kft. Gépkocsivezetőket / Sofőröket keres.

    Jelentkezését várjuk mindazoknak, akik mobiltelefonnal és esetleg saját autóval rendelkeznek.

    Feladataink közé tartozik, hogy rövid távon biztosítunk Sofőrt azon Ügyfeleink részére, akik saját gépkocsijuk vezetését Vállalatunkra bizzák.

    Éjszakai sofőrszolgálat főállásban (heti 40 órás) vasárnaptól - csütörtökig (jellemzően 20:00-2:30), pénteken (jellemzően 20:00-4:00)

    Éjszakai sofőrszolgálat mellékállásban péntek - szombat (jellemzően 20:00 - 5:00)

    Nettó fizetés 1200Ft / óra, vagy fix napi bér

    Akár napi kifizetés is választható.

    Juttatások:

    főállásuaknak telefon hozzájárulás.

    Saját autó használat esetén üzemanyag térítés.

    Esetleges túlórával és borravalóval is érdemes számolni.

    Budapesti lakóhely és Saját gépkocsi előny !!!

    Legalább 3 éves jogosítvány elvárás !!!

    Kérek minden jelentkezőt, hogy e-mail-ben küldjék jelentkezésüket és fényképes önéletrajzukat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra
  • Időszakos munka
  • Vállalkozói, szerződéses
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Havi nettó fizetési keret:

250 000 HUF

Egyéb juttatások:

mobiltelefon