Magyar tulajdonban lévő nonprofit vállalkozás, stabil csapatába bővülés miatt, budapesti munkavégzésre keres

sofőr- gépkocsivezető

munkakörbe munkatársakat.

Főbb feladatok

Kórházak és laborok közötti minta és készítmények szállítása, esetenként szakszemélyzet szállítás

Pontos gépjárműnapló és a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Gépjárművek, munkaeszközök rendszeres tisztítása, esetleges karbantartási és javítási javaslatok készítése

Elvárások

Érettségi
B kategóriás gépjárművezetői engedély, amelyben 102-es kód szerepel
PÁV I. kategória vagy annak későbbi megszerzése
Budapesti helyismeret

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Balesetmentes vezetési gyakorlat, aktív járművezetői tapasztalat
Jó problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

Versenyképes jövedelem, akár 1000-Ft/óra nettó díjazás
Biztos munkahely
Kiszámítható beosztás

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Teherszállító, Sofőr, Futár
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes önéletrajzokat, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével kiegészítve a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.