ROLL-LAMELL KFT.

Munkatársat keresünk

Sofőr / gépkocsivezető

pozícióba.

Cégünk 29 e van jelen a hazai árnyékolástechnika piacán és az eltelt idő alatt Magyarország vezető és meghatározó árnyékolástechnikai tervező és gyártó cégé vált. Sikerünk egyik kulcsa az ember, mely nélkülözhetetlen szereplője as légkörű vállalatunknak.

Dinamikusan fejlődő cégünk nagy hangsúlyt fektet a megrendelői igények maradéktalan kiszolgálására, ezért főállású munkatársat keresünk a pozícióra.

Főbb feladatok, munkák:

  • Anyagmozgatás, akár targoncával is
  • Cég termékeinek szállítása belföldön, a cég saját autóival

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontos, precíz, felelősségteljes munkavégzés
  • Alap vagy középfokú iskolai végzettség
  • Alkalmazkodás csapatban történő munkavégzésre
  • B kategóriás jogosítvány
  • Targoncavezetői jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Gépjárművezetői munkakörben szerzett tapasztalat
  • Előny, ha a lakóhely közel van cégünk telephelyéhez (Dunakeszi)

Amit kínálunk:

  • Nyugodt, családias légkör
  • Megbecsülés és elismerés
  • Hosszú távú foglalkoztatás egy jó kedélyű csapatban
  • Teljes munkaidő
  • Utazás térítés
  • Versenyképes juttatás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

Munkavégzés helye:

2120 Dunakeszi, Bem utca 5.

Fényképpel ellátott önéletrajzát kérjük szépen, hogy fizetési igényének megjelölésével küldje el részünkre.