A Berner vállalatcsoport (több, mint 8.000 munkatárssal és 1 milliárd Euró forgalommal) az egyik vezető európai direktértékesítő a járműipar, szakipar valamint az ipar professzionális felhasználói számára rezsianyagok és szerszámok területén.

Sofőr / értékesítő

munkatársat keresünk,

Feladatok:

  • termékbemutató demobusz vezetése
  • aktív részvétel az értékesítési folyamatban
  • demobusz termékeinek kialakítása, karbantartása
  • kapcsolattartás a kollégákkal

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • műszak beállítottság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Utazási- és folyamatos többnapos belföldi kiküldetésre való hajlandóság
  • kiváló kommunikációs-, és problémamegoldó képesség
  • önálló és precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • ügyfélközpontú gondolkodásmód

Előny:

  • hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
  • szakmai- és áruismeret

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony egy dinamikusan fejlődő, stabil vállalatnál
  • támogató munkakörnyezet
  • Alapbér és teljesítményarányos jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Szakmunka
  • Gépjárművezető, Sofőr, Futár
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Várjuk fizetési igénnyel ellátott fényképes szakmai önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.